» Реставрація ванни відбувається без демонтажу і порушення ремонту у ванній кімнаті!
Технологія "Наливна ванна" — це нова сучасна технологія реставрації старих ванн на основі ЭкоВанна рідкого акрилу. Термін "реставрація ванни" не рідко плутають з емалюванням ванни, але це не вірно. ЭкоВанна рідкий акрил відрізняється стійкістю до ударів і зносостійкістю. Рідкий акрил володіє хорошою текучістю, завдяки цьому, він дуже ефективно наноситься методом наливу в один шар, що забезпечує рівномірне покриття, заповнення сколів, тріщин і інших дефектів. Використання методом наливу — не єдина відмінність ЭкоВанны. Основна відмінність це, мабуть, принципово інший склад покриття. Це, по суті, рідкий пластик - акрил.
Наливна ванна - реставрація, емалювання
Пропонуємо Вам сучасний спосіб повного відновлення емалевого покриття ванни - заливання рідким акрилом! Термін застигання 24 години!
Після чого ваша ванна набуває білосніжну глянсову поверхню з підвищеною стійкістю до ударів і зносостійкістю!
Це хороший і не дорогий спосіб оновити вашу ванну!
Сайт компанії для реставрації ванн - https://vanna.in.ua

Реставрація ванн у місті Тернопіль відбувається без демонтажу і порушення ремонту у ванній кімнаті!
- Термін служби оновленої ванни 15-20 років!
- Екологічно безпечні матеріали!
- Час роботи 3 - 4 години
- Через 24 години ванна готова і використання!
- Поверхня виходить ідеально гладкою блискучою і.
Гарантія 1 рік!

Ціна робіт по відновленню:
- Маленька ванна 1.2 м - 1200грн
- Середня ванна: 1.5 м - 1400грн
- Велика ванна 1.7 м - 1550 грн.

Про технологію реставрації ванн:
Зачистка поверхні Наливання рідкого акрилу на ванну Ванна до і після емалювання
Роботи по реставрації ванни проводяться поетапно. Спочатку демонтується стара обв'язка (зливний і переливний отвори), якщо на ванні встановлена чавунна обв'язка – вона зрізати болгаркою. Далі слід зачистити і знежирити ванну, якщо майстер підійде до цього етапу не професійно, на покритті можуть з'явитися дефекти. Ванна зачищається дрилем або болгаркою з абразивною насадкою до повного видалення забруднень. Після цього ванна знежирюється ацетоном до тих пір, поки на ганчірках, якими протирається ванна) не буде залишатися брудних слідів.

Коли поверхня підготовлена, майстер змішує компоненти матеріалу і приступає до реставрації. Акрил наливається на поверхню, починаючи з бортів, під дією тяжіння він покриває борти ванни і сходиться на дні. Надлишки матеріалу зливаються в тару під зливним отвором.
Переваги такого методу реставрації: робота майстра до 2-х годин, експлуатація ванни через 24 години. Термін служби покриття до 15 років. Шар покриття до 5мм – приховує дефекти, відколи, пожовтіння. Ванна стає, як нова!